5. 11. 2021 Rokycany, Na Střelnici Do Konce?, Nízká úroveň, Futro

Koncert v Rokycanech jako benefice pro DD Trnová 5.11.2021

Charitativní akce v rokycanské Střelnici

O tom, že hudba sbližuje, není žádných pochyb. Dnes byla tato skutečnost umocněná charitativním představením tří kapel, které svým vystoupením přispěly na podporu Dětského domova Trnová. Organizátorem tradiční přehlídky včetně dobrovolné sbírky byla skupina Do Konce? v čele s frontmanem Davidem Francem, jejíž aktivity na tomto chválihodném poli mají dlouholetou zkušenost. Výtěžek včetně finančního obnosu od drobných dárců ještě tento večer předali zástupcům DD. Kromě zmíněné Do Konce? se na pódiu blýskly plnými playlisty skupiny Nízká úroveň a zbirožské Futro.
Obsáhlý report je k nahlédnutí na hudebním serveru Music Gate.cz.

Do Konce?

Rokycany / punk rock / 2018

S kapelou jsme se v minulosti několikrát setkali včetně její premiéry ve Svojkovicích dne 23.11.2019 (zde je odkaz). Kromě řady vystoupení dokázala v loňském roce vydat debutní EP Převozník, ze kterého jsme si tu většinu skladeb poslechli.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Nízká úroveň

Rokycany / punk / 2013

Také tuto rokycanskou partu jsme si na našich koncertních putováních mnohokrát užili, naposledy v přeštické Stodole 15.10.2021 (zde je odkaz). Jejich popularita jde celkem slušně nahoru, o čemž svědčí pozvánka a hlavně odehraný koncert za našimi státními hranicemi v Německu.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Futro

Zbiroh / cover, crossover / 2008

Do třetice mohu říci, že s Futrem jsme v nedávné minulosti sdíleli KD Volduchy, kde si dívčí kapela střihla povedený set na festivalu s názvem Holky za mikrofonem 23.10.2021 (zde je odkaz).

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace