15. 10. 2021 Přeštice - Stodola Nízká úroveň, Civilní Obrana

Večírek v přeštické Stodole odstartovala Nízká úroveň – 15.10.2021

Po čase opět ve známé hudební aréně Stodola Music Club & Bowling

Připravený sál a dobře zásobený bar čekaly na první hosty, kteří se začali scházet dávno před plánovaným začátkem. Ostrá světla a kvanta mlhy pak provázely koncert dvou formací s podporou celkem slušné návštěvy.
Další report je k nahlédnutí na hudebním serveru Music Gate.cz.

Nízká úroveň

Rokycany / punk / 2013

Hned první skupina pátečního mejdanu – rokycanská ska punková Nízká úroveň předvedla, proč jsou na podobných akcích vyhledávanou značkou. K Přešticím pojí několik muzikantů i osobní život, o to více si koncert užívali. Playlist sestavený z věcí přetavených do dvou alb a doplněný novějšími kousky tu měl úspěch, který se jistě odrazí v sledovanosti kapely nejen na sociálních sítích.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Civilní Obrana

Čáslav / rock, pop / 2005

Na dosti známou Civilní Obranu jsme se dnes dostali teprve poprvé. S odstupem času mohu jen potvrdit parádní výkon korunovaný akustickým výletem kompletní sestavy do centra fanouškovského kotle. Návštěvě budoucí akce s jejich účastí se určitě nebudu vyhýbat. Za mne palec nahoru. Civilka tu dnes odstartovala celorepublikové turné s mnoha zastávkami, na kterých se po jejich boku představí řada hostujících skupin. Mohu jen popřát plné sály a šťastné cestování…
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace