25. 2. 2023 Plzeň, Bílej Medvěd Arzzen, Seven, Nevergreen

Hala Bílej Medvěd – sobotní koncert s tříchodovým menu 25.2.2023

Další ze série hudebních večerů v plzeňském klubu

V sobotu večer jsme se z oslavy v Parlament Clubu vydali do další hudební arény, tentokrát do bašty koncertních událostí s názvem Bílej Medvěd. Program měl pevně stanovený line-up v pořadí Arzzen, Seven a Nevergreen. Velká pochvala pořadatelům, v čele s produkčním Dušanem Hujasem, za dodržování časového rozpisu a stejně tak palec nahoru Františku Sýkorovi za výborný zvuk. Večírek tak byl připravený k odpálení prvního akordu, první skladby dobře obsazené párty.
Další report je k nahlédnutí na hudebním serveru Music Gate.cz.

Arzzen

Plzeň / heavy-metal /2019

Skupina Arzzen, pohybující se celkem úspěšně na západočeských pódiích od 2019, vyjela na zteč místní scény s repertoárem namixovaným věcmi z domácí dílny a výběrem světových i českých coverů. V publiku byla vidět podpora a nechyběl ani hlasitý doprovod některých známých skladeb. S kapelou jsme se naposledy potkali v Lampě 1.12.2022 při hlavním finále Múzy 2022 (zde je odkaz), kde se umístila těsně pod medailovými příčkami.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Seven

České Budějovice / heavy rock´n´roll / 1996

Perfektní muzika, perfektní prezentace a do třetice perfektní představení. S kapelou Seven se občas potkáváme a pokaždé je velkým lákadlem všude tam, kde se objeví. České texty, nadupaná muzika a emocemi provoněná každá skladba – kdo na Sevenu byl, ví, o čem mluvím. Pro mě určitě top skupina, na kterou stojí za to jít. Pro úplnost přidávám níže odkazy na křest jejich posledního alba RNR (2022) v MC Fabrika České Budějovice dne 9.9.2022 a na natáčení klipu Myšlenky o rok dříve dne 1.5.2021 v Lišově.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Spotify.com.

Křest alba RNR
Natáčení klipu Myšlenky

Nevergreen

Plzeň / 2020 / rock

Se skupinou Nevergreen jsme se na koncertních štacích setkali poprvé. Její repertoár je sestavený z coverů zahraničních i českých, na kontě pak mají EP Turn the F*cking Music Down z roku 2022. V publiku byla vidět spousta fans hlavně z mladší generace, která kapele vytvořila parádní hudební kulisu.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace