30. 11. 2018 Hořovice Rocksana, Harlej

Možná tour Harlejů 30.11.2018 v Hořovicích

Harlej vyjel na republikovou šňůru s mladičkou Rocksanou

Páteční večer jsme využili k návštěvě KD Hořovice. Sál prostorného kulturáku se zaplnil do posledního místa včetně balkónů pod stropem.
Oficiální report je k nahlédnutí na hudebním serveru Music Gate.cz.

Autogramiáda

Ještě před koncertem samotným se pomalu, ale jistě vytvořila fronta u stánku s harlejáckými suvenýry. Avizovaná podpisovka začala na čas a fanouškové si tak mohli se svými idoly pořídit ceněná selfíčka.

Rocksana

Zaječov / rock / 2015

V minulosti jsme se jejich vystoupení zúčastnili na Voznice festu 12.5.2018. Tenkrát vyhráli první místo a dnes bylo vidět, že kapela má vykročeno ke světlým zítřkům. S hlavním tahounem večera se dostane do povědomí většině rockového národa a bude záležet pouze na nich, jak s touto popularitou naloží.

Harlej

Praha, Most / rock / 1995

Právě k příležitosti natočení klipu ke stejnojmenné písni Možná si Harlej projede republiku a předvede své umění na 14. zastávkách malých i velkých měst. Nacpaný kotel a vypalovačky známé snad každému z přítomných gradovaly Svařákem. Ten si s ostřílenými muzikanty střihli i mladíci z Rocksany. Skvělou atmosféru završil přídavek, který páteční večer odsunul do času minulého.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace