Luděk Blovský
fotím, píšu, žiju
Akce, na kterých bychom se mohli potkat.
Aktualizováno Jacker’s, Doga (open doors 18:30 / autogramiáda Dogy 19:30 / koncert 20:00)
Pub Kings, Dark (20:00)
Kozel, Black Spring, Zvýšený Riziko (20:00 / 200,-)
Odyssea (20:00 / 300,- / přeloženo z 4.11.2023)
Aktualizováno The Fialky, Dilemma in Cinema, Totální nasazení, Nežfaleš (doors 18:45 / start 19:15 )
Revival Gang (20:00)
FUNERAL PILE (Německo), MOORAH (CZ), BJES (CZ) (20:00)
Dětský maškarní bál
Aligátor, Radiator, Metalíza (20:00)
Aktualizováno Sifon Originál (21:00)
VoltAge, Morčata na útěku (20:00)
Bugr, Znouzectnost (20:00)
ErozE, Odyssea classic (20:00)
Hlahol (20:00)
Kohn
KT Bandits, Indiánská Rezervace, Infarkt (20:00)
Psora, Lister, Solution of Panic, Drum Therapy Kuba Bayer, Tambour
Extra Band revival + host Radek Zíka (neděle)
Kabát revival West (21:00)
Velikonoční turnaj ve stolním tenise - zápis 12:30
Mamonius, Crow to Crow, Search and Destroy (20:00)
Harlej (19:30)
Brutus (21:00)
Funkce šroubu, Lahar, Commodore 64 (19:00)
Jarní trhy (12:00 - 18:00)
Innersphere, Vanguard, Nothing left to Say (19:00)
TBA, Something Like, The DROPP (18:00)
Bohužel, Indiánská rezervace (křest CD 2014 - 2023), Bradavice (20:00 / 100,-)
Lunetic & band (doors 19:00 / start 20:00)
Seven, Menhir, Kambodža, Gepard, Witch Hammer, Sarah (18:30 / 250,- / 300,- / 350,-)
Schunky, Screaming Eges, Iridium (19:00)
Monkey Business (doors 19:00 / start 20:00)
INQUISITION (Kolumbie), DEMONICAL (Švédsko) (čtvrtek: open doors 18:00 / start 20:00 / předprodej 900,- / na místě 1000,- / Jediný koncert v české republice)
Žlutý pes (doors 19:00 / start 20:00)
Oslava narozenin
Fiasko, Zvlášňý škola
EPIDEMY, NAZGUL, SIAX AD (20:30)
Keks rock (doors 19:00 / start 20:30)
Kabát revival Plzeň (20:30)
008, Pub Kings, S.A.S. (18:00)
STELLVRIS, MAD RABBITS, DONOR, DANGAR SIX, DESTROY! (16:00 / 200,- / 250,- / na místě 300,-)
SEARCH AND DESTROY, UNSOLVED CASE, MINDRAPE, BEHAVIORAL SINK (doors 19:00 / start 20:00)
SLOW FALL (Finland), SUKKHU (CZ), JAKUB BAYER DRUM THERAPY (CZ) (neděle / 19:00)
Láďa & Farky - rock na dobrou náladu (17:00 / 50,-)
GENOTHYPE, ALGAES, ZUBATHAA (19:00)
Nově přidáno INFERNAL ANGELS, BLOOD AND DISASTER, INFERNAL CULT (doors 18:00 / start 20:00)
Kečup
Chlíff, Katr (20:00)
Kapely doplním dle aktualizace pořadatelem (16:00)
Anteater, Alkehol (18:00)
Sraz hydraulicky laděných Citroënů (9:00)
ALLMARA, METANOL, ALDABRA, 100na100 (16:00)
Šermířská společnost Duellanti (13:00 - 17:00)
10. Sraz socialistických vozidel v Hnačově (pátek a sobota)
V3SKA, INTERLOUD, J.A.R. BUSINESS REVIVAL, WHAT'S IN THE BOX, BROKEN.45, IN MEMORY KURT COBAIN, AMERICAN PUNK HITS (APH) (12:00)
Greymon, Medium
ČTYŘLÍSTEK, BOUCHACÍ ŠROUBY, ŠÍLENEJ HANZ (20:00)
Hamr, Roxor, Alžběta (19:00)
VOIID (20:00)
Beyond the Dark Angel, Search and Destroy, F.ckers Freakers, Halo of the Sun, Inception of Fall, Vanguard, Fleshless, Kryptor (12:00)
Extra Band revival + host Radek Zíka
Dark Angels (CZ), Andralls (Brazílie) (čtvrtek / doors 19:00 / start 20:00 / 200,-)
NICK SMPK, Aligátor, Pub Kings, Tanker, QRDLAJS (18:00 / 200,-)
DESTROY!, KRYPTOR, FATA MORGANA, FAT BAT (14:00 / vstupné dobrovolné)
Kapely doplním dle aktualizace pořadatelem (11:00)
Podrobnosti doplním po aktualizaci pořadateli
Fata Morgana 1972, Dark
REFORE, SHAARK, MALIGNANT TUMOUR, TORRAX, CRUEL BARBARIAN, VANAHEIM, KREVEL, ARVA, STEELFAITH (doors 11:00 / start 13:00 / 290,- / 580,-)
Multicar sraz, zahájení 9:00
S.A.S., PUM, !V.V.U., Špuntqaně, Nukleární Hovada, Zvýšený Riziko (15:30)
Generačí problém, The Beatles revival, Black Hill, Wotazník, WOHNOUT, Totální nasazení (13:00)
Lord rock, Prague QUEEN tribute band (17:00)
Brutus (20:00)
Stále Nič!, V.T.Marvin, Zaseklý stroje, Rozšláplý kecky (20:00 / 150,-)
Trautenberk, Doga, S.P.S., Cocotte Minute, zakázanÝovoce, Status Praesents, Fata Morgana, Apple Juice, Hejtman, Artur (12:00 / 800,- / 1000,-)
Elegie rock (20:00)
Pátek 19.7.2024 / 21:00 / S.A.S., Staré pušky, Zvlášňý škola ///// Sobota 20.7.2024 / 13:00 / The Fialky, Cocotte Minute, V3SKA, Baby Secondhand, S.P.S., Gaia Mesiah, BijouTerrier, Protheus, Zputnik (předprodej 600,- / na místě 700,-)
Odpoledne věnované dětem, večer festival pro dospělé (kapely doplním po aktualizaci pořadateli)
Greymon / Kapely doplním po aktualizaci pořadatelem
Tři sestry (doors 16:00 / start 17:00 / kapely doplním)
HLAHOL, CHYBA 404 - ex ŠPINAVEJ SANCHEZ, OffTopic (17:00)
Kapely doplním dle aktualizace pořadatelem
Debustrol, Panoptiko... (kapely doplním dle aktualizace pořadateli / 13:00)
Kapely upřesním po aktualizaci pořadatelem
GUT, SDI, UNBORN SUFFER, METAL FACTORY, RIVIERA PLAYBOYZ, PSORA, GENOTHYPE, ISACAARUM, EDITOR, FAÜST, BESTIAL THERAPY, DESTROY!, CUTTERED FLESH, YARDFIELD COLONY (13:00 / 590,- / stanové městečko 150,-)
SATISFVCKTION, BLACK HILL, DESTROY!, CENSORSHIT, DEADROOTS (18:00 / 100,-)
The Fialky, Driák, Baby Secondhand, Problems! (19:00)
RIMORTIS, LORETTA, ALŽBĚTA, SKYLLA.CZ, OFFTOPIC (15:00)
Kapely doplním po aktualizaci pořadatelem (16:00)
Eva a Vašek (14:00 / 250,-)
Debustrol (CZ), Squash Bowels (Polsko), TEETHING (Španělsko), HellFuck (Polsko), Jig-Ai (CZ), Boneyard (Španělsko), Isacaarum (CZ), ADACTA (Slovensko), Choked by own vomits (CZ), Sperm Of Mankind (Slovensko), Cutterred Flesh (CZ), Vulvathrone (Slovinsko), Refore (CZ), Pure (CZ), FAÜST (CZ), KAOSQUAD (CZ), Force of Hell (CZ), BowelFuck (CZ), Space Hamster (CZ), Incarnate (CZ), Destroy! (CZ) /// Pátek 23.8. od 16:00 a sobota 24.8.2024 od 12:00
Kapely doplním dle aktualizace pořadatelem
Kapely doplním dle aktualizace pořadatelem (12:30)
Mr. Dynaboom, Black Hill, Projekt Parabelum, Jolly Joker & P.B.U., E.O.S. (14:00)
Šafrda Memory Band
GumoManiacs (Německo), In Other Climes (Francie), Catastrofy (Slovensko), Praetor (Francie, Lucembursko), FAÜST (CZ), Nahum (CZ), Panychida(CZ), Refore (CZ), Deadroots (CZ), GAMA BOMB (Spojené království, Irsko) (550,-)
EKG Heart Rock, Eva Urbanová (19:00)
Záviš, Matyáš, Franta Fogi Václavík (18:00)
Zareservováno - upřesním dle aktualizace pořadateli
Lord rock, Sandonorico (17:30)
Extra Band revival + host Radek Zíka
Houba, Nežfaleš (20:00)
Driák + host (20:00)
Sraz ze střední (15:40)
Markýz John, Morava
HAMR, ROXOR (20:00)
Nově přidáno BASTARD, GATE CRASHER (20:00)
Coda
The Fialky, Garage Rattlesnakes (20:00)
Garage Rattlesnakes, The Fialky (20:00)
Interloud (kapely doplním po aktualizaci pořadateli)
Harlej
Brutus