9. 11. 2019 Chanovice

Fotosoutěž Obec & její lidé v Chanovicích 9.11.2019

Soutěž a beseda s profesionální fotografkou Kamilou Berndorffovou

V sobotu odpoledne jsme se vypravili do chanovického KD. V salónku za výčepem byl v 15:00 zahájen již 21. ročník soutěže fotografií s názvem Obec & její lidé. Témata se vztahovala k dění v lokalitě vymezené Nepomukem, Blatnou a Horažďovicemi. Přidávám odkaz na profil FB, kde se o Panorámě můžete dozvědět více.

 

Pořadatelství a úvodního slova se ujala předsedkyně spolku PanorámaMarie Kaufnerová. Pravidla pro hlasování byla jednoduchá – na hlasovacím lístku zvýraznit název snímku, který vás nejvíce zaujal. Poté přišla na pořad odpoledne samotná prezentace pomocí videoprojekce. Jelikož jsme tu měli želízko v ohni z Cidre Punk Festu 2019 konaného v nedalekém Újezdě u Chanovic, byla naše účast vyloženě zištná. Děkuji tímto pořadateli zmíněné hudební akce za informace o soutěži a výběr fotografií z publikované galerie.

V době vymezené ke sčítání hlasů jsme si poslechli přednášku, doplněnou spoustou snímků, od cestovatelky a fotografky Kamily Berndorffové. Chvílemi až neuvěřitelné zážitky jsme si bohužel nemohli poslechnout do úplného konce, neboť další kulturní akce již klepala na ručičky analogových hodinek. Přesto bych rád poděkoval pořadatelce za pozvání, upomínkové předměty a určitě se toto odpoledne zařadí k těm hezkým a povedeným. Ještě přidávám odkaz na web obce Chanovice s podrobnostmi o Panorámě.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Pořadatel, Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace