8. 4. 2023 Beroun, RC Prdel Burma Jones & Bohouš Josef, LaSpilka, T.N.S.

Známá jména, známé tváře – takový byl koncert v RC Prdel 8.4.2023

Na prknech berounského rockáče zahrály kapely z top české scény

V neděli jsme se zajeli znovu, během sedmi dní již po třetí, podívat do koncertní svatyně s názvem RC Prdel Beroun. Na místním pódiu byla avizovaná výběrová hudební akce s názvem …od rocku k muzikálu…, jejíž protagonisté jsou známí z celoplošných médií a internetových sítí. V rockovém stylu, přesahujícím často do sousedních zahrádek, tu vybalily své repertoáry Burma Jones & Bohouš Josef, LaSpilka a T.N.S.
Další report je k nahlédnutí na hudebním serveru Music Gate.cz a na webu Hudební knihovna.cz.

Burma Jones & Bohouš Josef

Plzeň / rock / 1990

Jako první se o slovo přihlásila rocková Burma Jones & Bohouš Josef, jejíž historii lze vystopovat k prvopočátkům v Plzni. Pevné místo u mikrofonu patřilo zpěvákovi Bohoušovi Josefovi, jehož hlas si fanouškové rádi poslechnou jak z koncertních pódií, tak z jeviště při jeho učinkování v muzikálech. V Berouně členové sehrané skupiny vytáhli průřezový playlist, v jehož závěru nemohla chybět hitovka Samba v kapkách deště.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

LaSpilka

Nymburk / rock-crossover / 2007

Kapela s frontmanem a zakládajícím členem Láďou Spilkou v čele, vážila cestu na místní prkna až z Nymburka. Jejich skladby mají údernost i melodičnost, střídají se v nich rytmy několika žánrů. Pro nás to bylo premiérové setkání a pevně věřím, že ne poslední. Palec nahoru.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

T.N.S.

Týnec nad Sázavou / hard rock-heavy / 1992

Se sympatickou partou T.N.S., předvádějící líbivý hardrock, jsme se potkali právě zde 19.3.2022 (odkaz). Stejně jako před rokem, tak i tuto sobotu neponechali muzikanti nic náhodě a perfektně sestavený playlist tu před publikem určitě zabodoval.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace