19. 3. 2022 Beroun, RC Prdel Metanol, T.N.S., V.P.O.ho

Dvě premiérová vystoupení na prknech RC Prdel Beroun 19.3.2022

Metanol a T.N.S. poprvé v Prdeli!

Sobotní večer byl ve vyhlášeném berounském rockáči ve znamení dvou premiér na místním pódiu. Metanol a T.N.S. tu zanechaly výraznou stopu, o závěr se postarala sehraná zbirožská parta V.P.O.ho.
Další report a galerie je k nahlédnutí na hudebním serveru Music Gate.cz.

Metanol

Hradec Králové / pop-metal / 2014

Spousta mlhy, manažer v roli zvukaře a vytříbený vkus předvedli muzikanti z Hradce Králové. Playlist připravený na sobotní večer obsahoval věci starší z alba Stíny v nás (2018), ale i novější kousky z druhé placky Empatie (2021). Obrovské nasazení a výlety zpěváka mezi hosty klubu mělo v ne zcela zaplněném RC viditelný úspěch.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

T.N.S.

Týnec nad Sázavou / hard rock-heavy / 1992

Hardrock jako takový se na místní scéně velice slušivě nosí a má zde mnoho příznivců. Šestice muzikantů se od prvních akordů s ničím nemazlila a publiku nabízela každou skladbou náležité decibely, které padaly na úrodnou půdu. Dle ohlasu se tu skupina určitě neukázala naposledy.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Losování o The Best of Prdel Beroun Vol. 2

Přestávku na přestavbu aparatury vyplnila losovačka o zbrusu nové dvojalbum vydané provozovatelem klubu Martinem Kabátem Hruškou - The Best of Prdel Beroun Vol. 2. Dvě placky obsahující 2 x 15 kapel, které si na klubovém pódiu zahrály, změnily po vytažení osudového čísla majitele - v tomto případě majitelku.

V.P.O.ho

Zbiroh / heavy-metal / 2008

Závěrečný blok připadl této zbirožské kapele, jež se na tomto jevišti objevuje poměrně často. Debutové album Boj (2021) bylo pro soupis sobotního menu stěžejní, nechyběly však ani starší skladby a navíc tu zazněla novinka Covidí jako vzpomínka na časy nedávné.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace