16. 11. 2021 Plzeň, Divadlo Pod lampou #Černá, Forrest Jump

Tváří v tvář tour 2021 v Lampě – 16.11.2021

Úterní koncert měl u publika hlasitou odezvu

V předvečer státního svátku proběhl v Divadle Pod lampou koncert dvou nadupaných formací – pražské #Černé a bučovického Forrest Jumpu. Obě skupiny tu předvedly koncerty v plné palbě a my, jako diváci, si užívali vše, co nám muzikanti servírovali na stříbrných podnosech. Plzeňský klub se stal pátou zastávkou na jejich společné celorepublikové šňůře s již výše uvedeným titulem - Tváří v tvář tour 2021.
Obsáhlý report je k nahlédnutí na hudebním serveru Music Gate.cz.

#Černá

Praha / 2019 / metal rock

Sehranou partu #Černá s nabitým playlistem jsem měl možnost vidět a hlavně slyšet v Lokti jako jednoho z předskokanů Monster Meetingu (zde je odkaz). Dnešním výkonem si muzikanti určitě svojí posluchačskou základnu významně rozšířili a už se těším na open air akce, kde se snad v budoucnu opět setkáme.

Forrest Jump

Bučovice / hardcore-crossover / 2001

Pro mne velký tahoun, kterého jsme si poprvé vychutnali jako předskokana pražských Arakainů v Nepomuku (zde je odkaz). Klubová scéna má mnoho specifik, mezi které určitě patří takřka neexistující hranice mezi muzikanty a první linií. Zde se tato skutečnost ukázala v plné síle a mohu dát jen palec nahoru za parádně odvedenou práci.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace