10. 6. 2022 Strakonice, Ostrov na Podskalí George, Ramones Plzeň, Cela pro Klárku

Punkáči na Ostrově vol. 9 – minifestival s početnou návštěvou 10.6.2022

Hudební večírek v punkovém stylu na Ostrově v Podskalí u Strakonic

Není to tak dávno, co jsme si v Podskalí užili propršený rockový koncert (odkaz zde), přesto jsme si na Ostrov udělali znovu výlet za vyhlídky daleko příznivějšího počasí. Akce Punkáči na Ostrově vol. 9 slibovala dobrou muziku, takže rozhodování nebylo nijak složité.
Další reporty jsou k nahlédnutí na hudebním serveru Music Gate.cz a na portále Hudební knihovna.cz.

George

Strakonice / punk rock/ 2022

Služebně nejmladší skupina George představila v pátečním line-upu na scéně playlist z domácí dílny. Anglicky zpívané texty v podání Jirky u kytary si tu jistě našly nové posluchače a publikum chytlo tu správnou tepovou frekvenci pro další hudební dění.

Cela pro Klárku

Strakonice / punk / 1990 – 1993; 2013 restart

Domácí kapela Cela pro Klárku je v žebríčku oblíbenosti na Strakonicku dosti vysoko, což se projevilo na zaplněném prostranství ještě při zvukové zkoušce - od těch nejmladších fans v první linii po příznivce s několika křížky na zádech postávajících v zadních řadách. Hlasitý doprovod každého songu, emoce a perfektní nálada gradovaly s vystoupením mladičké Moniky u skladby Srdcovky, k němuž muzikanti natočili zatím poslední klip (6.6.2021). Potlesk sklidilo i společné zahrání s předchozí hudební partou George.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Ramones Plzeň

Plzeň / punk

Pro mnohé z přítomných nebyla kapela Ramones Plzeň neznámým pojmem. Enrgie ze scény dopovala našlápnutý kotel, kde se ostře pogovalo a užili jsme si i skoky z pódia. Samozřejmostí se stal hlasitě vytleskaný několika násobný přídavek, který udělal definitivní tečku za povedenou punkovou akcí.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace