20. 5. 2022 Strakonice, Ostrov na Podskalí Mad ride, S.T.A. rock

Mad ride a S.T.A. rock zahrály napříč nepřízni počasí 20.5.2022

Ani déšť neukončil koncert na strakonickém Ostrově v Podskalí

Strakonický kemp, potažmo Ostrov na Podskalí za řekou Otavou, nabídl příchozím hostům koncert dvou domácích formací. Ke konci prvního setu rockového Mad ride se přihnala prudká buřina s deštěm, který vyzkratoval síť na místní stage. Díky obětavosti zvukaře a pořadatelů elektrika naskočila a dala tak hudební prostor druhé domácí skupině S.T.A. rock, na kterou si početné publikum dokázalo trpělivě počkat.
Další report a galerie je k nahlédnutí na hudebním serveru Music Gate.cz.

Mad ride

Strakonice / rock / 2009

Sympatická parta tvořená tátou Rudym se dvěma syny a rodinným kamarádem rozjela párty na výtečnou. Na kontě mají muzikanti čtyři tituly, ze kterých tu zazněly zásadní věci jejich tvorby. Určitě povedený blok a v budoucnu se snad ještě potkáme na nějaké hudební akci.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

S.T.A. rock

Strakonice / rock

Již z názvu je jasně daná domovská stanice pětičlenné rockové skupiny. Její repertoár, seskládaný z české i světové top scény, byl viditelně oblíbený a prezentace zpěvákem Liborem jedničková. Navíc tu muzikanti zabodovali příkladnou komunikací s fans, kteří si jejich blok nenechali ujít a po vynucené delší technické přestávce zaplnili prostor u stage.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace