21. 6. 2024 Plzeň Božkov, Hospoda Pod Kopcem Purple Mango,P.V.A.,Cheers!

Plzeňská hospoda Pod Kopcem nabídla příchozím minifestival s punkovou příchutí 21.6.2024

Na zahradě za božkovskou hospodou se konala open air akce s názvem Sejdeme se Pod Kopcem

Páteční večer byl ve výše jmenované známé hospodě věnovaný vystoupení tří kapel, které svým punkovým obsahem sahají do okolních hudebních vod. O pořadatelství se postarala domácí skupina P.V.A., jež na poli organizačním není žádným nováčkem. Počasí přálo a tak není divu, že koncert se konal na venkovní stage, byť meteorologové slibovali noční déšť. Ten nás sice neminul, publikum si z toho však nic nedělalo a s trochou nadsázky lze říci – „kdo si alespoň kousek bahna domů neodnesl, jako by na Božkově nebyl.“
Další report je k nahlédnutí na hudebním serveru Music Gate.cz.

Purple Mango

Plzeň / folk-punk / 2018

Mohu říci, že s plzeňskou kapelou Purple Mango jsme doposud neměli možnost se potkati. Její styl má přesah do folku, možná funku, ale pokaždé s emotivním přednesem zpěváka Andreje.

P.V.A.

Plzeň / punk-rock / 1994

S P.V.A.čky jsme se již několikrát potkali, pokaždé dokázali upoutat zaslouženou pozornost. A to jak přednesem zpívajícího kytaristy Majkla, tak sehraností basáka Kochyho a bicmana Přemka. Zde je ODKAZ na naše poslední setkání při akci na plzeňské Bílé Hoře 9.3.2024.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Cheers!

Plzeň / folk-punk / 2011

Závěr pátečního večírku patřil výrazné plzeňské kapele Cheers!. Ta se během doby minulé v dobrém rozešla se zpěvákem Pafkem, jeho post je v současnosti obsazený kytaristou Pískem. Ve druhé polovině koncertu se na pozvání u mikrofonu Pafko objevil a s bývalými kolegy si střihl dva songy s energií jako za časů minulých. Ještě dodám, že došlo i na gratulace výše jmenovanému Přemkovi a potlesk tak patřil muzikantům i oslavenci. Přidávám ODKAZ na naše setkání v areálu čižického areálu Čihule 26.8.2022.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace