26. 8. 2022 Čižice, Čihule Cheers!, Morčata na útěku

Areál Čihule v Čižicích – koncert Cheers! a Morčat na útěku 26.8.2022

Konec prázdnin měl na Čihuli hudební tečku

Nazvučená scéna, neustále se scházející hosté a dobře zásobené bary se staly kulisami posledního prázdninového koncertu v areálu čižické Čihule. Právě tady si dali dostaveníčko příznivci plzeňské kapely Cheers! a brněnských bouřliváků z Morčat na útěku. Počasí se vydařilo – celý večer ani nekáplo a tak se páteční večer přiřadil k těm vydařeným akcím zde konaným.
Další report je k nahlédnutí na hudebním serveru Music Gate.cz.

Cheers!

Plzeň / folk-punk / 2011

Není to tak dávno, co jsme se s plzeňskými muzikanty potkali na akci v Měcholupech (zde je odkaz) kde patřila kapela Cheers! k tahounům. Na Čihuli si Plzeňáci jen a jen potvrdili dobré jméno a určitě si připsali plusové body ve své hudební kariéře. Líbivý svižný set rozehřál publikum na provozní teplotu a potlesk v závěru podtrhl velice dobrý předvedený výkon.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Morčata na útěku

Brno / aggro-jazz / 2004

Brněnská skupina MNÚ je na každém svém koncertu hojně navštěvovaná, Čižice nabyly výjimkou. Ostřejší texty napasované do českých i světových hitovek byly hlasitě doprovázené a natlakovaný kotel upouštěl páru snad jen o chvilkách mezi jednotlivými skladbami. Před pódiem bylo tradičně našlapáno, což jen potvrzovalo skvělou koncertní atmosféru.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace