29. 10. 2021 Plzeň, Divadlo Pod lampou Nothing Left To Say, Liposuction by Shitsucker, Psora

Lampou duněl metal, křest EP se nekonal – 29.10.2021

Našlápnutá akce Suicide Therapy pohostila tři formace

Páteční večer měl být v Divadle Pod lampou vyvrcholením mnoha měsíční práce skupiny Search and Destroy na novém EP Peklo je prázdné všichni ďáblové jsou tady. K tomuto finálnímu dění zorganizovali metalový večer se třemi hostujícími skupinami, které měly slavnostnímu křtu dodat hudební grády. Bohužel, již s předstihem se omluvila Madafaka, za kterou ještě stačili pozvat náhradní kapelu Psora. Ránu do zad očekávané akci však zasadil všude omílaný covid, který dvě hodiny před koncertem poslal jednoho člena Search and Destroy do karantény a ze zbylých muzikantů tak udělal smutné hrdiny. Večírek sice naplnil přání hostů hutnou muzikou, jmenované EP se však mezi fans nedostalo a čeká jej odložený bublinkový akt s předběžným datem 22.2.2022.
Obsáhlý report je k nahlédnutí na hudebním serveru Music Gate.cz.

Nothing Left To Say

Plzeň / metalcore

Plzeňská metalovka vyrazila na zteč klubového pódia s obrovským elánem a nabitým playlistem česky zpívaných skladeb. Létající hřívy, fanoušci vyplňující prostor před muzikanty – parádní atmosféra.

Liposuction by Shitsucker

Plzeň / death grind

S nástupem této sehrané smečky začalo jít v Lampě do tuhého. Neskutečná energie celé formace, prezentovaná hned třemi zpěváky, se přelévala do publika. Nezapomenutelný nášleh death-gringe stylu, provázený rohatými nad hlavami slušně zaplněného parketu, se jistě zapíše do paměti všem zúčastněným.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Psora

Tachovsko / death metal / 2020

Třetím, dnes závěrečným aktérem, se stala kapela Psora. Přes celkem krátkou dobu existence sbírá plusové body napříč českými metalovými scénami a mohu jen potvrdit vzrůstající popularitu party zkušených muzikantů. My si je v nedávné minulosti užili jako rozjezdovku velkého plzeňského festivalu Armageddon Of Decibels vol. 4 (zde je odkaz).

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace