22. 1. 2022 Beroun, RC Prdel Joker Beat, V.P.O.ho

Joker Beat a V.P.O.ho na prknech RC Prdel Beroun 22.1.2022

Hudební mejdan s okleštěným line upem

V sobotu jsme se byli podívat v kultovním berounském RC Prdel. Po změně adresy v loňském roce si rockáč získává pozornost a oblibu u fanoušků koncertů, které tu provozovatel Martin Hruška pořádá snad každý víkend. Na dnešek byla plánovaná vystoupení tří kapel, ale nakonec jsme byli rádi za dvě sestavy, přičemž druhá v pořadí zafungovala jako rychlý, ale kvalitní záskok.
Další report a galerie je k nahlédnutí na hudebním serveru Music Gate.cz.

Joker Beat

Bělá pod Bezdězem / rock-big beat / 2014

Se čtyřčlennou skupinou Joker Beat jsme se dnes potkali poprvé. Jejich set v rockovém stylu nabídl dlouhý seznam skladeb, které muzikanti přetavili do několika vydaných titulů s plackou Tóny v nás (2021) jako poslední v seznamu. My jsme si poslechli výtah toho nejlepšího a určitě rád zvýrazním song Jizera s perfektním rozjezdem od bicí soupravy.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

V.P.O.ho

Zbiroh / heavy-metal / 2008

Jak jsem výše předeslal, plnohodnotným záskokem na berounské párty se stala zbirožská V.P.O.ho. Nedávno jsme na nich byli v plzeňské Lampě (zde je odkaz), kde si určitě rozšířili posluchačskou základnu. Dnes tu na playlistu opět nechyběly kousky z alba Boj (2021) proložené věcmi staršími. Koncert si viditelně užila jak kapela, tak hosté a parket, byť ne zcela zaplněný, pulsoval po celou dobu v těch správných tanečních rytmech.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace