14. 1. 2022 Plzeň, Divadlo Pod lampou Rheia, V.P.O.ho, Hi-Fly

Metal Crystal Space – festival v Divadle Pod lampou 14.1.2022

Páteční mejdan ve známém plzeňském klubu

Hudební sezóna 2022 je v plném proudu na všech světových stranách, výjimkou není ani západočeská metropole. V Divadle Pod lampou jsme se o tom přesvědčili na minifestivalu tří formací, které sice klub nezaplnily, přesto si svými výkony zasloužily ovace. Každá kapela jela set na plný plyn a po zásluze si tu skupiny rozšířily posluchačské základny.
Další report a galerie je k nahlédnutí na hudebním serveru Music Gate.cz.

Rheia

Praha / rock-metal / 2017

Pražská parta se dvěma zpěvačkami a výstavním playlistem odpálila páteční večírek ve skvělé kondici. Kousky z domácí kuchyně tu měly velice emocionální podtext a závěrečná klekačka u Černé dámy pak podtrhla úspěšné představení.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

V.P.O.ho

Zbiroh / heavy-metal / 2008

Není to tak dávno, co jsem měl v ruce jejich album Boj, které si kapela v prosinci loňského roku připsala na konto hudební dráhy. Dnes jsme si skladby z tohoto počinu poslechli v plné palbě a nádavkem přišel i přídavek s nejstarším songem Avatar.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Hi-Fly

Plzeň / metal / 2017

Říká se, že to nejlepší má být na konec. Dnes by se to nechalo, čistě obrazně, říci o plzeňské metalovce Hi-Fly. Není tajemstvím, že kapela s Otou Mysty Husákem pracuje na nové placce a ani to, že některé skladby z playlistu mají původ v Otově bývalé skupině Ferat. Jejich blok si užívalo celé osazenstvo Lampy a závěr přišel v podstatě jen díky časovým omezením.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace