11. 1. 2019 RC Prdel Beroun Ties, Sharks

Začínající kapely v RC Prdel Beroun 11.1.2019

V pátek večer se v RC představily dvě mladičké kapely

Přes nepřízeň počasí v podobě přívalů sněhu jsme si nenechali ujít vystoupení dvou začínajících hudebních formací z města Beroun. Na prknech známé scény tu zahrály Ties a Sharks za podpory početného publika.
Oficiální report si můžete prohlédnout na hudebním serveru Music Gate.cz.

Ties

Beroun / punk rock / 2017

Jejich hudební dráha se započala někdy v ZUŠ, kterou všichni navštěvovali. Oficiální vznik se datuje k roku 2017, kdy již jako vykrystalizovaná sestava tří muzikantů trávili volné chvíle ve zkušebně. V repertoáru mají vlastní tvorbu s českými texty, které do obecenstva pouštějí s občasnými slovními doprovody zpěváka Viktora Kulhánka. Rytmus od bicích dodává Tomáš Čeřovský, basu s druhou kytarou obsluhuje Marek Krbec. Celkem slušné představení sklidilo zasloužený potlesk. Ještě zmíním malou vsuvku – gratulace jedné fanynce přímo na pódiu ke kulatým narozeninám.
Malou ukázku z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Sharks

Beroun / rock / 2017

Po technické pauze nastoupila ke svým nástrojům další skupina Sharks. Kromě sourozenců ŽebrovýchTereza zpěv a Vít bicí, stál s kytarou u mikrofonu Adam Florián, basa byla výsostným územím Adama Možného. Vlastní tvorbu jak v češtině, tak v angličtině doplnili řadou coverů. Koncertní atmosféru trošku narušila porucha zvukového aparátu, kterou dokázali poměrně rychle vyřešit. Opět slušné představení bylo v závěru oceněno hlasitým aplausem.
Malou ukázku z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace