8. 3. 2019 Hořovice Gingerhead, Wohnout

Wohnout v hořovickém KD 8.3.2019

Plný kulturák a atmosféra velkého koncertu

Páteční večer jsme se zajeli podívat do Hořovic, kde se konal koncert pražského Wohnoutu. Na kapele jsme dosud nebyli a tak jsem byl poměrně dosti zvědavý, jaké to dnes bude.

Gingerhead

Praha / rock pop / 2015

Jako důstojný předskokan, který dokázal početné publikum náležitě rozpumpovat, vystoupila pražská skupina Gingerhead. Zpěvačka Eliška Pekárek Flaková dávala do přednesu hodně ze sebe a pozadu nezůstával ani zbytek kapely. Ještě dodám, že včera (7.3.2019) zveřejnili zcela nový klip k písni To mezi náma…, který je ode dneška na hudebních portálech celkem vyhledávaný.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Wohnout

Praha / punk rock / 1996

Hořovice byly jednou ze zastávek šňůry Máme na míň tour 2019, kterou Wohnouti jedou na podporu nového alba Miss maringotka (2018). Byť není CD na světě tak dlouho, přesto fanouškové dokázali bratry Jana a Matěje Homolových doprovázet u všeho, co se z beden do sálu valilo. Kromě novinek nechyběly starší songy a poslední přídavek Svaz českých bohémů byl neuvěřitelným vyvrcholením povedeného koncertu.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz a oficiální report je k nahlédnutí na hudebním serveru Music gate.cz.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace