24. 7. 2020 Vlčtejn Nízká úroveň, Septic People, Inekafe

Vlčtejn opět zabodoval povedeným koncertem – 24.7.2020

Ani déšť neodradil fans k zaplnění parketu

Očekávanou hojnou návštěvu pátečního koncertu poznamenal poměrně hustý déšť. Byť meteorologové slibovali pouze desetiprocentní pravděpodobnost srážek, v polovině večera začalo poprchávat a při vystoupení slovenské skupiny Inekafe to byl již plnohodnotný déšť. Škoda, kvalitní muzika včetně předkapel stála za trochu nepohody a litovat může každý, kdo si cestu na Vlčtejn v nejistém počasí nenašel.
Oficiální report je k nahlédnutí na hudebním serveru Music Gate.cz.

Nízká úroveň

Rokycany / punk / 2013

Rokycanská parta v poslední době jede jako mašina. Koncert stíhá koncert a v kapelní nabídce mají novou placku Život je punk! Dnes tu opět předvedli velice dobrý výkon, za který si odnesli zasloužený potlesk.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Septic People

Horšovský Týn / hard rock n´roll / 2010

Deset let na scéně, deset let práce na vlastní tvorbě. V pokoronavirové době rozjeli spirálu představení ve velkém stylu a na pódiích jsou k vidění po boku celorepublikově známých kapel.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Inekafe

Slovensko Bratislava / punk rock / 1995-2006, 2010-současnost

Snad každý z nás některé jejich songy slyšel. Ať z hudebních či jiných médií, podvědomě si jejich skladby může broukat asi kdokoliv z nás. Dnes se tato skutečnost potvrdila sborovým zpěvem každé písně, která se na nás z beden valila jako lavina. Dvouskladbový přídavek si publikum jistě zasloužilo a akce nikomu z nás z paměti hned tak nevymizí.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace