9. 11. 2019 Chválenice Paradox, Krleš, Gallileo

Tři legendy na chválenickém pódiu 9.11.2019

Akce v restauraci Na Radosti měla úspěch i s méně početným publikem

Dva dny před svatým Martinem proběhl ve Chválenicích velice slušně obsazený koncert s názvem 3 legendy na jednom pódiu. Hlavní pořadatel Pan K. pozval na prostornou scénu kapely daleko přesahující svými vystoupeními krajské hranice. Třešínkou hudební párty bylo představení Severočeské party Krleš.
Oficiální report je jako obvykle zveřejněn na hudebním serveru Music Gate.cz. Dodatečně přidávám odkaz na Hudební knihovnu.cz s dalším reportem.

Paradox

Plzeň / hard–rock / 1990

Úvodním aktérem sobotního mejdanu se stala tato plzeňská sehraná formace s Tondou Vainerem u mikrofonu. Set proložili krátkou přestávkou, po které zahráli několik pomalých věcí, čímž vytáhli na parket první tančící páry.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Krleš

Severní Čechy / heavy-metal / 1990

Heavy metalový tajfun s nespoutanou Sašou Potměšilovou u mikrofonu. Parádní blok podpořený svižnými bicími a spoustou starých osvědčených songů.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Gallileo

Blovice / rock / 2004

Kapele to v novém složení (od 2019) šlape na sto procent. Zpěvák Jakub Bartoň dává skladbám punc výjimečnosti a s podporou sehraných muzikantů dokáže strhnout na parket snad každého, kdo si na jejich koncerty najde cestu.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace