18. 12. 2019 Plzeň Golden Hour, Stars Are So Far

Strašický Stars Are So Far představil novinky z připravovaného alba 18.12.2019

Koncert v Divadle Pod lampou

Středeční večer se ve vyhlášeném plzeňském klubu vydařil oběma vystupujícím formacím. Premiérově se do hudebního světa uvedla domácí sestava Golden Hour a jako druzí vytáhli esa z rukávu strašičtí muzikanti Stars Are So Far.
Oficiální report je k nahlédnutí na hudebním portále Music Gate.cz. Dodatečně přidávám odkaz na Hudební knihovnu.cz s dalším reportem.

Golden Hour

Plzeň / alternative-hard rock / 2019

Velký večer ve znamení prvního krůčku na koncertní pódia si užila plzeňská skupina Golden Hour. Letos (2019) založená kapela dokázala, že to s muzikou myslí vážně a do rodiny půl tuctu prezentovaných skladeb přibydou časem jistě další přírůstky. Emotivní přednes měl silný náboj a zaplněný parket signalizoval širokou podporu fans.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Stars Are So Far

Strašice / pop-punk / ???

Plným playlistem songů z vlastní kuchyně nás masírovali během celého setu. Zazněly tu věci starší z prvního EP Až se jednou vrátím (2017), ale hlavně tu zahráli kousky z připravovaného alba Štěstí je skutečné, jen když je sdílené, které je těsně před vypuštěním a na sítích z něho běží již dva zveřejněné klipy.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace