16. 11. 2019 Spálené Poříčí Sokolovna Frozen Poppyhead, Limetall, Aleš Brichta Project

Sobotní mejdan otevřel Frozen Poppyhead – 16.11.2019

Koncertní sezóna ve Spáleném Poříčí zahájená

Sokolovna Spálené Poříčí se blýskla v tento podzimní čas povedeným koncertem známých jmen české rockové scény. Byť se parket nezaplnil do posledního místa, přesto zde panovala parádní atmosféra po celý hudební večer.
Oficiální report je jako obvykle zveřejněn na hudebním serveru Music Gate.cz. Dodatečně přidávám odkaz na další publikaci zveřejněnou na Hudební knihovně.cz.

Frozen Poppyhead

České Budějovice / metal / 2017

Úvodní metalovka Frozen Poppyhead vytáhla na zteč místního kulturního stánku to nejlepší ze svého repertoáru – skladby z debutového alba The First Furrow (2018). V dohledné době májí v plánu vypustit druhou placku, a to v prvních měsících roku 2020. Skladby v angličtině, emotivní přednes – jistě si tu našli řadu nových posluchačů.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Limetall

Ostrava, Hranice / hard rock / 2015

Na Limetall a jeho songy prezentované na celoplošných médiích jsem se dosti těšil. A určitě nezklamal mě ani příznivce dobré muziky napříč parketem. Nadupaný playlist s věcmi staršími, promíchaný kousky novějšího data vydání do sebe skvěle zapadaly. Určitě bych zmínil novinku, ke které se kapely chystá natočit klip – Svět je kosočtverec. Skladba vznikla při jejich turné po boku Kabátů na celorepublikové šňůře.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Aleš Brichta Project

Praha / metal

O závěr výživné párty se postaral nestor českého metalu a na podobných akcích stále vyhledávaný Aleš Brichta Project. Známé songy hlasitě doprovázené celým osazenstvem Sokolovny se jako vlny přelévaly všemi směry spálenopoříčské arény. Je pravdou, že většinu skladeb zazpíval Aleš vsedě, nic to však neubralo na atmosféře na i pod pódiem. Aplaus po hitovce Nechte vlajky vlát byl parádní tečkou vydařeného představení, na které se nezapomíná.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace