16. 2. 2019 Stochov NP3, Rehab, Mentol

Rockový večer ve Stochově 16.2.2019

Stochovská Vodárna pohostila tři hudební formace

Kulturními akcemi nabitý víkend jsme završili premiérovou návštěvou stochovského Bikers clubu Vodárna. Je pravda, že cesta k místu dění byla poněkud delší, přesto nelituji a celé akci mohu dát jen palec nahoru. Příjemná obsluha ve výčepu, pohodoví hosté a dobrá muzika tu mají dlouholetou tradici, kterou jsme si dnes ochutnali přímo u zdroje.
Oficiální report si můžete prohlédnout na hudebním serveru Music Gate.cz.

NP3

Slaný / punk rock / 2017

Pořádající kapela, která se může pochlubit vydáním debutového alba První demo přímo na loňského Ježíška (24.12.2018). Svižnou muzikou, podporovanou punkovými bicími, vytáhli k pódiu první tanečníky. Celkem slušné představení mělo odezvu, což je vidět na snímcích s fanoušky.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Rehab

Praha / rock / 2014

Změna stylu, změna přednesu. Kapela tu dnes představila ještě teplé CD se stejnojmenným názvem Rehab obsahující osm skladeb, které nemohly na sobotním playlistě chybět. Určitě bych tu zmínil výlet zpěváka Martina mezi hosty na parket a skvěle zvládnutou basu Jardy Hofi.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Mentol

Stochov / hard rock / 1988

O kapele jsem psal již vícekrát, přesto bych opět rád vyzdvihl nasazení, sehranost a chuť předvést své umění všude tam, kam jsou muzikanti pozváni. Dnes jsme měli tu čest vidět je na domácí půdě se stochovskými příznivci, kteří jim vytvořili parádní atmosféru. V budoucnu se jistě nebudu bránit návštěvě hudebních akcí, kde tato parta ostřílených rockerů zahraje.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace