16. 3. 2019 Lnáře Hamr, Komunál, Doga

Rockový mejdan ve Lnářích 16.3.2019

V sobotu byla zahájená lnářská koncertní sezóna

Po pátečním odpočinkovém dnu – práce u PC, jsme vyrazili v sobotu do Lnář u Blatné. V prostorném KD tu rozjeli letošní rockovou sezónu Komunál s Dogou, pozadu v žádném případě nezůstal strakonický Hamr. Počasí se umoudřilo a frontu před vstupem si tak hosté mohli vystát bez deštníků či pláštěnek, kterých by v dopoledních hodinách bylo potřeba.
Oficiální report je jako obvykle na hudebním serveru Music Gate.cz.

Hamr

Strakonice / hard rock / 2007

Strakonická ikona skvělého hard rocku nezklamala a jako úvodní kapela rozpumpovala početné publikum do provozní teploty. Výkon parádní a jsem rád, že jsme si je po více nežli roce opět poslechli v plné palbě.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portálu Bandzone.cz.

Komunál

Chlumec nad Cidlinou / rock-metal / 1992

Co dodat ke kapele, za kterou jsou její věrní příznivci ochotni cestovat napříč republikou? Snad jen to, že předvedli opět skvělé představení a výlety Luboše Suchánka do prvních linií uvádělo fanoušky takřka do transu. Nádhera, takové koncerty mají šmrnc a neopakovatelnou atmosféru.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portálu Bandzone.cz.

Doga

Karviná / hard-rock / 1988

Skupina, která ještě dokázala přilít olej pod rozpálený lnářský kotel. A ten vzplanul. Ohromný potlesk při nástupu Izziho k mikrofonu a aplaus po každé skladbě, která se v nabitém playlistě nacházela. Sborový doprovod stovek hlasivek gradoval v přídavku, který jedinečný koncert ve Lnářích uzavřel.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portálu Bandzone.cz.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace