18. 9. 2020 Hořovice Futro, Amonit

Ranch Hořovice – rockový večírek 18.9.2020

Ranch Hořovice – rockový večírek 18.9.2020

Páteční, v pozdních hodinách již dosti chladný večírek, měl na programu dvě hudební položky. Na krytém pódiu se během párty vystřídaly dvě skupiny, ve kterých měly prim ženské hlasy a povětšinou coverové set listy provoněné kousky z vlastních kuchyní jak s českými, tak anglicky zpívanými texty.
Oficiální report je k nahlédnutí na hudebním serveru Music Gate.cz.

Futro

Zbiroh / cover, crossover / 2008

Historie zbirožské ryze dívčí kapely sahá do let jejich absolvování ZUŠ ve Zbiroze. Postupně se skupina vypracovala k zábavové kapele hrající na plesech, svatbách či klasických tancovačkách, čemuž odpovídal obsáhlý coverový playlist. Kromě převzatých věcí představily muzikantky i vlastní tvorbu, pod kterou je podepsaná zpívající basačka Mirka Volfová.

Amonit

Beroun / rock / 2016

Mnoha rockovým příznivcům známá berounská parta, vystupující na spoustě koncertů včetně klubových prken, nastoupila jako tahoun pátečního mejdanu. Živý a energický blok se zpěvačkou Terezou Kodetovou v čele přilákal na parket i početné tanečníky. Na playlist pro dnešní párty přibalili, kromě vlastních kousků prezentovaných na CD 3 v jedné, i coverovou část z naší top rockové scény. Sehraná kapela tu nebyla nováčkem a dle slov v zákulisí se sem vrací příští víkend, tentokrát na soukromou akci.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace