13. 1. 2018 RC Prdel Beroun Hovno pankáči, Knedlofil, Vychcaný knedlíky!

Punkový nářez v RC Prdel 13. 1. 2018

Punková akce v berounském RC s názvem Punks not Dead action in Prdel vol. 5

V sobotu jsme se s Ilonkou vydali do Berouna, kde se ve známém RC Prdel uskutečnil malý festival punkové muziky pod názvem Punks not Dead action in Prdel vol. 5. Přijeli jsme právě včas na to, abychom se pohodlně usadili, popovídali se známými a viděli přípravu první vystupující sestavy.

Hovno pankáči

České Budějovice / shit - punk / 2013

Jen k názvu – vznikl při odchodu člena kapely a s větou, kde se vyskytuje současný název, se s bývalými spoluhráči rozloučil. Představení mělo šmrnc, chvilkami velice rychlá muzika určitě dodávala šťávu dnešnímu večeru.
Odkaz na Bandzone, kde si můžete některé skladby poslechnout, je ZDE.

Knedlofil

Hořovice / punk / 2015

Kapelu jsme si již v minulosti poslechli na festivalu v Hořovicích. Je sympatické, že neustále tvoří a navíc si dnes na scénu přivedli posilu – zpěvačku Monču, se kterou Ondra představil několik novějších věcí.
Odkaz na Bandzone, kde si můžete některé skladby poslechnout, je ZDE.

Vychcaný knedlíky!

Praha / rockenrolpunk / 2004

Na tuhle partu jsem byl opravdu zvědavý. Co šlo, to jsem si poslechl, přesto ostrý koncert jako vždy překvapil. A mohu říci, že příjemně. Živelný přednes v podání zpěváka byl jako živou vodou pro přítomné a jen těžko se hosté smiřovali s ukončením festíku ve 22 hodin.
Odkaz na Bandzone, kde si můžete některé skladby poslechnout, je ZDE.

Pomalu jsme se rozloučili a vyrazili na cestu k domovu. Ještě jsme se zastavili v Hořovicích, kde vystupovala kapela Špejbl´s Helprs v klubu Labe. Chytli jsme poslední skladbu plus přídavek, takže jsem fidlátka s objektivem nechal odpočívat a vychutnal si atmosféru našlapaného sálu. <br />
Oficiální report z Berouna si můžete prohlédnout na hudebním serveru Music Gate

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace