10. 1. 2020 Plzeň Skuliak Maniak, The Ribs, Marcel Gidote´s Holy Crab, China Soup

Psychedelic mejdan v Lampě uzavřela China Soup – 10.1.2020

Na večírku se při křtu alba představily čtyři kapely

Páteční koncert v Divadle Pod lampou měl nádech undergroundu. Na scéně zahrály skupiny s přívlastkem stylu psychedelic před plným parketem plzeňského klubu.
Oficiální report je k nahlédnutí na hudebním portále Music Gate.cz. Dodatečně přidávám odkaz na Hudební knihovnu.cz s další galerií.

Skuliak Maniak

Show v podání jediného muzikanta Huga Marka, který dokázal obsluhovat několik nástrojů včetně zpěvu. Na triku má několik alb zveřejněných na serveru You Tube.

The Ribs

Praha / rock'n'roll-psychedelic

Pražská parta své fans jistě nezklamala. Emoce a prožívání své vlastní muziky před zaplněnou Lampou patří k image kapely, bez kterého by si koncert její příznivci jen těžko užili naplno.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Marcel Gidote´s Holy Crab

Modrá a červená světla jen stěží alespoň matně prosvěcovala příšeří na pódiu, kde se na jeho pozadí promítaly vizualizace nálad jednotlivých skladeb. Křest nového alba Bay Of Roots proběhl gejzírem napěněného piva Braník, které skropilo i první linie fanoušků. Během koncertu se kotel vlnil a doslova šílel od předních řad do zadní části u zvukaře.

China Soup

Tachov / psychedelic

Energií nabité představení, skoky z pódia a komunikace s fanoušky byly ozdobou jejich setu. Poslední avizovaný song nabudil publikum k hlasitým požadavkům na přídavek. Ten jsme si opravdu poslechli, i když pouze v akustickém provedení.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace