23. 11. 2019 Svojkovice Do Konce?, Khargados

Premiéra kapely Do Konce? ve Svojkovicích 23.11.2019

Benefiční koncert na místním Motorestu

Dva žánry jedno srdce – benefiční akce spojená s premiérovým vystoupením rokycanské skupiny Do Konce? Koncert, jehož výtěžek bude věnovaný dětskému domovu v Trnové, měl širokou podporu zaplněného Motorestu. Vstup – hračka, hra nebo plyšák pro děti od 3 do 7 let. Kdo měl zájem přispět finančně, mohl peníze vhodit do připraveného klobouku. Představení se oběma skupinám vydařilo a tak není divu, že hlavní pořadatel pozval hosty na příští rok, kdy se bude akce opakovat opět v tomto podzimním čase.
Oficiální report je jako obvykle zveřejněný na hudebním serveru Music Gate.cz. Dodatečně přidávám odkaz na Hudební knihovnu.cz s dalším reportem.

Do Konce?

Rokycany / punk rock / 2018

Jako první se oslovo přihlásila již zmíněná nově zformovaná sestava Do Konce? David Franc dal dohromady partu, která od loňského roku (2018) neustále zkouší, vymýšlí, piluje a dnes si střihla první koncert na veřejnosti. Skladby z vlastní dílny byly publikem oceněny potleskem na otevřené scéně.

Khargados

Nové Mitrovice / rock / 2015

Nové Mitrovice, rock ovoněný metalem a silný náboj – hlavní atributy sehraného Khargadosu. Novinkou, alespoň pro mne, bylo obsazení basové kytary Bartem Pecháčkem. Klávesy dnes byly omluvené, přesto měl koncert šmrnc a vytáhl před improvizované pódium dosti tanečníků. Atmosféra velice příjemná – bylo vidět, jak se muzikanti baví hrou a hosté naopak tancem. Nechyběl přídavek, který hezký večer ještě před půlnocí ukončil.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace