21. 4. 2017 Vysoká u Příbramě

Pracovní schůzka členů redakce Music Gate 21. 4. 2017

Většina členů nového hudebního serveru se poprvé setkala ve Vysoké u Příbramě

V páteční podvečer jsme se zúčastnili sezení v obci Vysoká u Příbramě, kde se v pohostinství U Cempírků konala 1. pracovní porada členů redakčního týmu hudebního serveru Music Gate.
Cesta na místo proběhla bez problémů, jen konečné místo – Pírkovu chatku jsme chvilku hledali. A našli. Hned po zaparkování přišlo na řadu představování. Většinou se známe s fotoreportů či profilů na fcb, fyzicky to bylo dnes poprvé. Popovídat, dát si kávičku a už abychom pomalu vyrazili do hostince, kde byla sjednána schůzka se zástupci Rock Rádia. Vytopený sál, ochotná obsluha a poměrně konstruktivní diskuze dominovaly úvodu večera. S Rock Rádiem se diskutovalo o formě propagace akcí, o zveřejňování proběhlých událostí a podobných tématech vyplývajících z podstaty Music Gate.
Druhá polovina večera se nesla v podstatně uvolněnější atmosféře. Dobrá nálada vygradovala slavnostním přednesením slibu přítomných členů MG. Ten byl jednotlivými účastníky podepsán a předán hlavnímu motoru celého projektu MG – Petrovi Pírkovi Černohorskému, který za obrovské pomoci IT kouzelníka Jiřího Trnky dokázali přivést myšlenku nového hudebního portálu k životu. Všechna čest, obrovské uznání, klobouk dolů.
Myslím si, že pracovní schůzka ve Vysoké u Příbramě v hostinci U Cempírků splnila očekávání a nalila nám nových sil do další práce, kterou všichni děláme jen proto, že nás baví. Jsem velice rád, že můžeme být členy takového týmu, který dokázal během velice krátkého časového období téměř zázrak.
Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace