24. 5. 2019 RC Prdel Beroun Rapete, UHR

Ostrý koncert v RC Prdel 24.5.2019

Na prknech kultovního RC zahrály dvě berounské kapely

Páteční večer jsme si udělali výlet do vyhlášeného rockového klubu Prdel Beroun. Na scéně si tu předaly štafetu skupiny Rapete a UHR, které dokázaly přitáhnout poměrně slušný počet hostů.
Oficiální report je si můžete prohlédnout na hudebním serveru Music Gate.cz.

Rapete

Králův Dvůr / rock rap / 2016

Formaci s Tomem Hatchem u mikrofonu jsme si měli možnost poslechnout již v nedávné minulosti. Představení nabité spoustou energie a nadupanou muzikou okořenilo i dnešní večer, kterým si v RC dozajista rozšířili fanouškovskou základnu. Kromě tradičních vypalovaček zazněla i jedna balada a navíc tu představili novinku, na které ještě dolaďují detaily.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

UHR

Beroun / alternative-crossover / 2012

Kapela, na kterou jsem byl velice zvědavý. Při hledání info o této berounské sestavě mě upoutaly publikované fotografie i povedený klip k písni Zatracená, které dávaly tušit, že mejdan nebude nic pro Bárbíny na vysokých jehlách. Předpoklad nezklamal a koncert si mi líbil. Na snímcích vám jistě neunikl netradiční stojan mikrofonu zpěváka Petra Foukačky Foukala symbolizující hodinovými ručičkami čas, o kterém se texty v mnoha podobách zmiňují. Věřím, že se s kapelou ještě někde potkáme, ode mne palec nahoru.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace