15. 2. 2020 Těně Do Konce?, Důležitá in Formace, Nízká úroveň

Nízká úroveň nabídla nové songy 15.2.2020

Punk rockový večírek v Těních

Podbrdská hospoda Těně se stala dějištěm koncertu tří rokycanských kapel. Příjemné prostředí, pohodová obsluha ve výčepu, dobrý zvuk a ostrá světla vytvořily skvělou kulisu sobotní párty.
Oficiální podrobnější report si můžete prohlédnout na hudebním serveru Music Gate.cz. Další galerie je k nahlédnutí na Hudební knihovně.cz.

Do Konce?

Rokycany / punk rock / 2018

Shodou okolností jsme se zúčastnili jejich prvního veřejného koncertu ve Svojkovicích 23.11.2019. Dnes bylo vidět, že kapela s frontmanem Davidem Francem pilně zkouší a toto teprve třetí vystoupení se pro ně jistě stane odrazem k dalším hudebním aktivitám.

Důležitá in Formace

Rokycany / punk-rock

Od úvodních akordů do nás kapela vypustila spoustu ostré munice. Jejich repertoár je poměrně obsáhlý, o čemž svědčí tři vydané titul s Kocourkovem (2018) jako posledním počinem. Důkaz dobrého jména skupiny se projevil počtem fanoušků a sborovým doprovodem novinky Hymna Těně, připraveno právě na tento večer.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Nízká úroveň

Rokycany / punk / 2013

Teritorium Nízké úrovně se od vzniku podstatně rozšířilo daleko za krajské hranice. Kapela má na triku CD Jsme zkrátka jiný (2017) a před sebou práci na druhém titulu, který začíná mít zřetelné kontury. A právě z této budoucí placky jsme si poslechli Fausta a Nohy si budem hřát, které na albu nebudou chybět.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace