24. 9. 2020 Plzeň Zloději Ticha, The OverBastarding, Hanzík

Múza 2020 – 4. postupové kolo 24.9.2020

Ze čtvrtého večera se omluvily dvě kapely

Pokračování hudební soutěže Múza 2020 v Divadle Pod lampou se dnešním koncertem přehouplo do druhé poloviny základní části. Z avizovaných pěti formací jsme si mohli užít pouze tři, přesto se sešlo rockové obecenstvo a hlasitá podpora tak dodávala vystupujícím energii při prezentaci vlastních repertoárů.
Oficiální report je k nahlédnutí na hudebním serveru Music Gate.cz.

Zloději Ticha

Plzeň / progressive rock / 2015

Trio muzikantů vytáhlo na zteč plzeňského klubu kousky plné hutné muziky a určitě tu měli i své skalní fans. Kromě vydaného CD Věcí Pět (2018) pracují na dalších věcech, které posluchačům průběžně představují na svých koncertech.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

The OverBastarding

Jistebnice / world music-symphonic / 2017

Parádní výživný set nenechal přítomné hosty v klidu. Sehraná kapela s nadupanou muzikou vždy patří k vyhledávaným jménům na rockových akcích napříč republikou. Dnes tu, kromě osvědčených kousků, představili i ještě horkou novinku, jejíž název teprve čeká na pojmenování.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Hanzík

Plzeň, Praha / alternative-acoustic, písničkář / pod tímto názvem od 2015

Textař, kytarista, zpěvák – vše v jedné osobě, toť poslední aktér čtvrtečního mejdanu. Emocemi provoněné vystoupení se skladbami o životě a ze života, mělo dosti výrazný úspěch.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Vyhodnocení

Tradiční rituál s losovačkou o volňásky předcházel vyhlášení postupujících do vyšších levelů. Dnes se porota shodla s diváckým hlasováním a o mety nejvyšší bude moci zabojovat kapela The OverBastarding.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace