20. 2. 2020 Plzeň Do Konce?, Zakázanej Přechod, Infarkt, Lora Palmer

Múza 2020 – 1. postupové kolo 20.2.2020

Divácké hlasování poslalo kapelu Infarkt do dalšího levelu

Rok se sešel s rokem a na scéně plzeňského Divadla Pod lampou byl zahájen již 28. ročník výběrové soutěže amatérských kapel s názvem Múza. Letos nás čeká 6 základních kol mnoha stylů, žánrů a osobitého podání vlastní tvorby. Oficiální podrobnější report si můžete prohlédnout na hudebním serveru Music Gate.cz. Dodatečně přidávám odkaz na Hudební knihovnu.cz s další galerií.

Do Konce?

Rokycany / punk rock / 2018

Shodou okolností jsme se dostali na jejich premiérový koncert ve Svojkovicích 23.11.2019 a minulou sobotu 15.2.2020 jsme si je poslechli v Těních, kde měli třetí vystoupení v kariéře. Dnes to bylo po čtvrté, kdy si je mohla veřejnost užít v životní velikosti.

Zakázanej přechod

Chodov / punk alternative

O poznání údernější set, který publikum hlasitě ocenilo. A neocenilo jej jen obecenstvo – odborná porota kapelu poslala do dalších bojů o zajímavé ceny, které jsou v hudebním světě velice žádané.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Infarkt

Plzeň / punk / 2019

Opět energií napěchované představení. Hutná muzika a zajímavé texty oslovily většinu publika, které je hlasováním poslalo v divácké kategorii o level výše.

Lora Palmer

Praha / punk rock

Pražská parta to po předchozích setech neměla jednoduché. Přesto hozenou rukavici hrdě zvedla a ve svižném bloku se ukázala ve velice dobrém světle. Potlesk na otevřené scéně potvrdil, že minikoncert měl v Plzni patřičný úspěch.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Vyhodnocení

Po krátkém očekávání přišlo na řadu losování pořadatelů o volnou vstupenku do Lampy. Poté zástupci poroty vyhlásili vítěze 1. kola – Zakázanej Přechod a v divácké soutěži postupující plzeňský Infarkt.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace