14. 3. 2019 Plzeň Digger, Strip Dolls, To Veg

Múza 2019 – 3. postupové kolo 14.3.2019

Třetí kolo patřilo kapelám západočeského regionu

Ve čtvrtek jsme se zajeli podívat do plzeňského Divadla Pod lampou, kde se uskutečnilo 3. kolo hudební výběrové soutěže Múza 2019. Utkaly se tu tři kapely, čtvrtá se ze zdravotních důvodů omluvila.

Digger

Stříbro / metal / 2012

Velice slušné představení stříbrských muzikantů zde zanechalo výraznou stopu. Anglické texty nejsou sice mojí doménou, přesto mě jejich styl oslovil a během setu se bylo na co dívat, co poslouchat.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portálu Bandzone.cz.

Strip Dolls

Klatovy / rock / 2008

Klatováci do Lampy přivezli poměrně nabušený set. České texty v podání energické zpěvačky Báry rozhýbaly přítomné a sympatický styl oslovil nejen skalní fanoušky.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portálu Bandzone.cz.

To Veg

Blovice / rock / 2016

Kapelu s frontmanem Pavlem Vlachem jsme již několikrát na našich toulkách po bigbítech českých potkali, tento čtvrtek poprvé s velkou posilou u mikrofonu – zpěvákem Michalem Vicanem, mnohým rockerům povědomého z přeštické formace Metalíza.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portálu Bandzone.cz.

Vyhodnocení

Po závěrečných akordech posledního songu následovalo losování o volné vstupenky do Lampy, poté jsme byli svědky vyhlášení výsledků. První místo v divácké kategorii obsadili klatovští Strip Dolls, v kategorii odborné poslala porota do finále blovický To veg.
Oficiální report si jako obvykle můžete prohlédnout na hudebním serveru Music Gate.cz.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace