6. 1. 2020 Plzeň Pirates of the Pubs, The Dreadnoughts (Kanada)

Mejdan v Lampě rozjeli Pirates of the Pubs – 6.1.2020

Totálně vyprodané představení v plzeňském klubu

Pondělní koncert v plzeňském Divadle Pod lampou měl obrovskou podporu příznivců dobré muziky. Na pódiu otevřeli účet Pirates of the Pubs, které v půli večera vystřídala kanadská formace The Dreadnoughts.
Oficiální report je k nahlédnutí na hudebním portále Music Gate.cz. Dodatečně přidávám odkaz na Hudební knihovnu.cz s další galerií. Pro úplnost je tu k nahlédnutí report redaktora Luboše Martince z portálu Metalopolis.net (hudební a kulturní magazín se zaměřením na metalovou hudbu).

Pirates of the Pubs

České Budějovice / punkrock, irish folk / 2012

Kapela s velkým hudebním potenciálem a bohatým repertoárem svižných songů dokázala zcela bez problémů rozhoupat parket a dostat kotel do provozní teploty. Skladby starší provoněné věcmi z nového alba Still on the road (2019) rezonovaly klubem a jen málokdo si s nimi nezazpíval Vlky nebo Vzhůru na palubu.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

The Dreadnoughts

Canada / folk punk

Úspěšná kanadská skupina, jedoucí v současnosti evropskou šňůru, zahrála skladby z alba Polka's Not Dead (2010), které jí dostalo do vyšších pater hudebního světa. Kromě těchto fanoušky oblíbených věcí tu měly místo i kousky starší, ale i novější z poslední placky Foreign Skies (2017). Parádní set, na který se bude jistě dlouho vzpomínat.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace