21. 1. 2012 Budislavice

Maškarní bál v Budislavicích 21. 1. 2012

Mezi maskami dominovali Tomáš Berdych s Petrou Kvitovou a králíci z klobouku

Tak jsme se po roce zase sešli v budislavické hospůdce U Křížů na maškarním. Přišli jsme včas a tak jsme obsadili náš stůl ve výčepu. Pivečko bylo dobré a tak jsme už jen čekali na aktéry dnešního večera.
Nedali na sebe dlouho čekat a ve dveřích se začali objevovat čert s Káčou, lidojedky, Shrekova rodina, nukleární odpad a tenisté. Ostatně tenisté, Petra Kvitová s Tomášem Berdychem, udělali na sále i ve výčepu největší show. Dále se ukázali uklízečky, tanečnice, králíci z klobouku. Bob a Bobek měli asi nejpracnější převlek i rekvizity - obrovský klobouk. K zachování opravdovosti po sobě dokonce zanechávali králičí bobky.
Tančilo se, povídalo, tenisté s uklízečkami předváděli vtipné výstupy a o půl noci přišlo vyhodnocení. Pořadí je již na "Událostech v obci" na Mladém Smolivci , tak ho nebudu psát znovu sem. Jen podotknu, že vítězi se stali tenisté a to hlavně díky nasazení při tanci a tréninku.
Hezký večer pro mě osobně měl jeden malinký mráček, a to malou návštěvu hostů bez masek jak místních, tak i z okolí. Pamatuji tady tak plné zábavy, že si nebylo pomalu kam sednout a o židle jsme se doslova dělili.
Napříč tomuto mráčku můžu říct, že se mi zábava líbila a dík pořadatelům a Šenkýřům, kteří nešetří námahu pro dobrou pohodu na podobných akcích

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace