11. 1. 2020 Kříše The Stardust, Louis Cypher

Louis Cypher hlásí – hrajeme opět ve čtyřech! 11.1.2020

Louis Cypher hlásí – hrajeme opět ve čtyřech! 11.1.2020

Stará Hospoda v Kříších u Břas pohostila na svém pódiu v příjemně vytopeném sále dvě kapely s ostře nabitými playlisty. Pohodová obsluha ve výčepu, natěšení fanouškové a svižné akordy daly vyniknout skupinám, které se hlásí o slovo i mimo svůj region.
Oficiální report je k nahlédnutí na hudebním portále Music Gate.cz. Dodatečně přidávám odkaz na Hudební knihovnu.cz s další galerií.

The Stardust

Plzeň / melodic metal / 2016

Melodický metal zvláště s ženským vokálem je, alespoň pro mne, vždy velkým lákadlem na velkých i menších akcích. Dnes jsme si ho mohli užít s oběma aktéry, které spojoval motor obou kapel v jednom vydání – bicman Tomáš "Wejfuk" Weinfurter. Vlastní tvorba a chuť předvést to nejlepší byly a jistě budou velkou devizou této formace, která se personálně usadila až v minulém roce (2019).
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Louis Cypher

Plzeň / rock / 2012

Je tomu již řada let, kdy jsme jejich koncert v Železném Újezdě navštívili poprvé (31.10.2015). Tenkrát mě jejich energie z předvedeného výkonu doslova pohltila. V tu dobu hráli ještě v pěti, posléze (2018) se kádr zúžil na tři členy. Dnes se k mikrofonu po delší době postavila staronová zpěvačka Lucka Halilovová a s partou ostřílených muzikantů předvedli opět parádní set s dominancí ženského hlasu u převzatých skladeb z české i světové hudební scény.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace