6. 2. 2020 Plzeň Lister, Blind Butcher

Lister a Blind Butcher v plzeňském klubu 6.2.2020

Zajímavý večer plný dobré muziky

Ve čtvrtek se v plzeňském klubu Anděl music bar konal zajímavý koncert se zahraniční účastí švýcarské skupiny Blind Butcher. Pohodová obsluha, příjemní pořadatelé z party Místní Borci a hezký interiér přivítali početné obecenstvo napříč několika generacemi.
Oficiální podrobnější report si můžete prohlédnout na hudebním serveru Music Gate.cz. Dodatečně přidávám odkaz na Hudební knihovnu.cz s dalším reportem.

Lister

Plzeň / electronica-power / 2012

Plzeňská kapela je celkem známá jak z menších koncertů, tak z multižánrových festivalů v širokém okolí. Skladby, ve kterých převažuje muzikantský um nad střídmými texty, si velice dobře nacházejí stále nové posluchače většiny hudebních žánrů. Na triku mají vydané EP Yksi a mnoho materiálu pro další počin, který se v blízké době výrazně rýsuje.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Blind Butcher (Švýcarsko)

Švýcarsko / crossover

Duo kytary a bicích muzikantů Christiana Areggera a Rolanda Buchera vyrazilo na zteč plzeňského klubu s elánem, který je provázel celý set. Neuvěřitelné množství doplňkových ovladačů jednotlivých nástrojů udělalo spolu s hustou mlhou podpořenou červenými a modrými světly povedenou show. Závěrečný přídavek pak byl odměnou publiku za účast na vyvedeném čtvrtečním koncertu.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace