29. 6. 2018 Vlkov Gallileo, Aligátor, Vilém Čok a ByPass, Khargados

KH Fest ve Vlkově 29. 6. 2018

Rockový festival u Spáleného Poříčí

V pátek k večeru jsme se zajeli podívat na hudební fesťáček do Vlkova u Spáleného Poříčí. O tom, že se tu každoročně koná sešlost těch správných rockových lidiček, jsme věděli dosti dlouho, přesto nám v minulých letech nějak nevycházel čas. Až letos. A v každém případě jsem rád, že jsme se mohli stát malou součástí povedené akce.
Oficiální report si můžete prohlédnout na portále Music Gate.cz.

Gallileo

Blovice / rock / 2004

Původně tu kapela hrát neměla, přesto se festivalu zúčastnila díky odřeknutí avizovaných Elegií. Od sympatické party jsme se dočkali parádního setu, ve kterém je podpořili i ti nejmladší fanouškové.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Aligátor

Blovice / metal-heavy / 1988

Někdy před mnoha lety jsme si je poslechli v Nepomuku. Od té doby uteklo moře času a dnes bylo vidět, že víno a muzika věkem zrají. Někdy syrové texty kontrastovaly s pomalými písněmi zamilovanými, celkově skvělý výkon a určitě palec nahoru.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Vilém Čok a ByPass

Praha / rock / ???

Hlavní a netrpělivě očekávaný tahoun KH Festu rozjel show pyrotechnickými efekty. Poté nemohly chybět největší pecky z bohatého Čokova hudebního života v doprovodu sehrané muzikantské party. Doslova fyzický kontakt s publikem, selfíčka a podpisovka jistě připsaly velký počet kladných bodů celé pražské formaci.

Khargados

Nové Mitrovice / rock / 2015

Mladá kapela si buduje velice slušné renomé a jejich fanouškovská základna nabírá na síle. Několikrát jsme si je měli možnost v minulosti poslechnout a dnes bylo znát, že se chtějí v hudebním světě posunout o kousek výše.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace