29. 6. 2019 Terešov Katr

Katr v Letním kině Terešov 29.6.2019

Koncert s obrovskými ohňovými efekty

V sobotu večer, po oficiálním ukončení akce v Holoubkově, jsme s pomocí navigace vyrazili směr Terešov. Cesta klikatá a plná lesů nás dovedla k cíli celkem bezpečně – srnkám jsme se stačili vyhnout. Do arény jsme vstoupili hodinku před půlnocí v době první přestávky. Parádní prostředí, obrovská návštěva a skvělá muzika zde měly prim. Před Katrem tu zahrál čtyřhodinový blok Sifon rock s Jirkou Vébrem u bicích, který jsme bohužel z časových důvodů nestihli.
Katři se Zdeňkem Vardžikem vyjeli na zteč terešovského letňáku s ostře nabitým playlistem věcí starších, ale hlavně novějších z posledního alba Zastav se… (2018). Určitě bych zmínil i parádní zvuk, který posunul koncert do vyššího levelu. A ohně. Ty na mne udělali obrovský dojem, byly až neskutečně vysoké. Ozářený areál, teplo sálající všemi směry a hutná muzika – takové chvilky si musí člověk vychutnat. Nádhera, spokojenost a oba palce nahoru!
Oficiální report je k nahlédnutí na hudebním serveru Music Gate.cz a výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace