4. 12. 2019 Plzeň Ill Fish, Hi-Fly

Ill Fish jako host výjimečného večera v DPL 4.12.2019

Sváteční večer se sektem a metalem

V Divadle Pod lampou si dali ve středu večer dostaveníčko příznivci plzeňských formací Ill Fish a Hi-Fly. Na klubové scéně se stal hlavním bodem programu křest nového nosiče skupiny Hi-Fly s názvem Metal Crystal Space.
Oficiální report je k nahlédnutí na hudebním portále Music Gate.cz. Dodatečně přidávám odkaz na Hudební knihovnu.cz s dalším reportem.

Ill Fish

Plzeň / rock / ???

Anglické texty, ostrá muzika a energie na rozdávání – tak nějak lze ve zkratce popsat vystoupení úvodní sestavy Ill Fish. Kapela je na poli tvorby velice aktivní – takřka každý rok přinese fanouškům nový klip či song. Skladba Social Disease je posledním vizuálním počinem, který na sítě vypustili 13.6.2019.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Hi-Fly

Plzeň / metal / 2017

Zlatý hřeb večera přišel po technické pauze. Plzeňská metalovka otevřela set stejnojmennou skladbou, od které se odrazili na zteč klubu s obrovským elánem. Wolfy, Toluen, Ninja… včetně kousků Maniak, Evoluce, Gesto a Kdo neskáče z dnes křtěného alba rezonovaly klubem za podpory slušné návštěvy. Křest s neodmyslitelným sektem měl slavnostní podobu, kterou si užili všichni zúčastnění na pódiu i pod ním.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace