13. 4. 2019 Hořovice Goat Cult, Black Hill, Murder Inc., V.P.O.ho

Hořovický Regionfest 2019 – 3. ročník 13.4.2019

Multižánrová přehlídka regionálních kapel

V sobotu večer jsme se zajeli podívat do hořovického Klubu Labe. Na sále a prostorné scéně tu proběhl již třetí ročník úspěšného Regionfestu 2019. Oproti loňsku bylo méně kapel a pořadatelství se ujal provozovatel klubu, přesto si do Labe našla cestu spousta fanoušků dobré muziky a festivalové atmosféry.
Oficiální report je jako obvykle k nahlédnutí na hudebním serveru Music Gate.cz.

Goat Cult

Žebrák / death metal / 2015

Kapelu jsme měli možnost několikrát potkat a pokaždé předvedli parádní výkon. Dnes nebyla výjimka a stoprocentní nasazení muzikantů se chvilkami ztrácelo v mlžném oparu, který je nedílnou součástí jejich vystoupení.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Black Hill

Beroun / heavy-heavy / 2001

O kapele jsem v minulosti slyšel, pokaždé s kladným hodnocením. Dnes jsme se konečně dočkali živáku a mohu jen potvrdit – skvělý blok nabušené muziky. Neustálý pohyb, kotel ve varu, energie a chuť hrát z jeviště přímo sálaly.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Murder Inc.

Berounsko-Lhotka / thrash metal / 2011

Thrashová jednička na Berounsku, v současnosti jejich aktivita daleko přesahuje krajské hranice. Shodou okolností jsme na nich byli minulý víkend. Stejně jako v Clubu Metro, tak i tady jeli na plný plyn celý set včetně vytleskaného přídavku.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

V.P.O.ho

Zbiroh / metal rock / ???

Závěr festivalu převzala na svá bedra tato zbirožská parta. Nezáviděníhodný úkol udržet natlakovaný kotel po vystoupení Murderů se alespoň částečně zdařil a na parketě se objevili věrní fanoušci. Přídavek v závěru dokazoval, že vystoupení mělo úspěch a festival byl ukončen důstojnou metalovou tečkou.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace