26. 10. 2018 Plzeň Zloději Ticha, CI5, Easy Riders

Hard rockový večer v Parlamentu 26. 10. 2018

Koncert v plzeňském Clubu Parlament

Páteční večer jsme vyrazili opět do plzeňského klubu, tentokrát do Kollárovy ulice. Club Parlament je již delší dobu cílem příznivců ostřejší muziky, o čemž jsme se přesvědčili na vlastní oči. Byť nevelké prostory dokáží parádně navodit domácí atmosféru, rozdíl mezi parketem a pódiem je tu takřka neviditelný.
Oficiální fotoreport si můžete prohlédnout na hudebním serveru Music Gate.cz.

Zloději Ticha

Plzeň / progressive rock / 2015

Kapela pro nás určitě není neznámá, jejich koncert jsme si již užili. Novinkou jsou finální práce na prvním albu s názvem Věcí Pět, které čeká pouze na grafickou úpravu. Ještě podotknu, že o zpěv na pódiu i na albu se postaral Tonda Jireš – frontman z následující skupiny.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

CI5

Plzeň / hard rock / 2000

Také CI5 jsme si měli možnost poslechnout 16. 3. 2018 v Božkově Pod Kopcem. Ostřílení nestoři svižného hard rocku s líbivými texty ze života dokáží zabodovat všude tam, kde se ukáží. Rád bych zmínil dvougenerační zastoupení Ladislava a Davida Procházkovic, které kapele dodávají rodinnou pohodu.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Easy Riders

Plzeň / hard rock / 2014

Závěr večera patřil formaci, jejíž představení pro nás bylo premiérou. Mohu říci, že výkon byl na jedničku a koncert určitě stojí za návštěvu. Poslední skladby si s nimi zahráli hosté spojení s minulostí kapely.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace