25. 12. 2019 Strašice Petr a písně z Brd, In Public Ill, Sex Deviants, Strakator, Stars Are So Far

Festivalový Vánočák ve Strašicích 25.12.2019

Hudební vydechnutí po Štědrém dnu

Středeční večer si v příjemném prostředí udržovaného sálu Společenského domu ve Strašicích dali dostaveníčko příznivci dobré muziky a koncertní atmosféry napříč několika žánry.
Oficiální report je k nahlédnutí na hudebním portále Music Gate.cz. Dodatečně přidávám odkaz na Hudební knihovnu.cz s další galerií.

Petr a písně z Brd

Úvodní blok patřil písničkáři a zpěvákovi kapely Sex Deviants – Petrovi Šilhánkovi. Sérií skladeb popisujících historii místní i širšího okolí rozjel mejdan před velice slušnou návštěvou.

In Public Ill

Strašice / punk

Domácí punková vypalovačka se zpěvačkou Denisou a jejím parťákem u mikrofonu Blábou pod strašickým kotlem řádně přitopili. Skladby padaly na úrodnou půdu a první tanečníci na sebe nenechali dlouho čekat.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Sex Deviants

Strašice / punk rock / 1996

Kromě role pořadatelské se tu kapela představila jako jeden z tahounů multižánrového večera. Mezi osvědčenými kousky se určitě neztratila novinka Igelit v trávě. S muzikanty si jí střihl jako host Somálec, který se na scénu dostal losem ve stylu karlovarské losovačky. Povedený set - ode mne palec nahoru.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Strakator

Rokycany / hard-core / 2018

Jako démon z jiné dimenze vlétl na bicí soupravu zpěvák Hendřich a rozpoutal tak pravé hard core peklo. Neustálý pohyb a hutná muzika dokázaly k pódiu strhnout většinu obecenstva.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Stars Are So For

Strašice / pop-punk

Sympatickou partu jsme si měli možnost poslechnout v době nedávné na prknech plzeňského klubu. Také dnes jeli na plný plyn a určitě si zaslouží pochvalu včetně jejich hostů – členů Sex Deviants a zpěváka z publika.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace