30. 3. 2018 Dvorec u Nepomuka Extra Band Revival

Extra Band Revival ve Dvorci 30. 3. 2018

Parádní rocková tancovačka ve vyprodaném Hotelu Dvorec

Velikonoční svátky jsou takovou neplánovanou dovolenou, kterou mnozí z Vás jistě využili k návštěvě podobných akcí. My jsme se v pátek zajeli podívat do Dvorce u Nepomuka na rockovou tancovačku. Po dlouhé době jsme vyrazili vlakem a na Hotelu jsme zastihli pořadatele z Mišron Music Teamu při odemykání vstupních dveří. Sál byl již připravený a zvukaři zahájili svojí předkoncertní práci. Chvilku po nich se na připravovaném pódiu objevil Jaroslav Soukup, který dolaďoval detaily scény.
Po osmé hodině proběhla zvukovka, při které se začal plnit parket, a úderem deváté vše vypuklo. EBR se svojí show a velký počet hostů slibovali skvělé zážitky, kterých se nám všem opravdu dostalo mírou vrchovatou.
Parádní koncert si užívali muzikanti včetně hosta Radomila Zíky, užívali si ho fanouškové a zcela určitě i obsluha na baru, která chvílemi nevěděla, kde jim hlava stojí.
Večer utíkal mílovými kroky vpřed a po jedné z půlnoci spěl k nezadržitelnému závěru. Během zábavy nechyběly písně na přání a ve finále samozřejmě přídavek, který hudební párty s konečnou platností uzavřel.
My tu ještě s pořadateli chvíli poseděli, dali kávičku, něco na zoubek a ve správný čas vyrazili na první vlakový spoj do Starého Plzence. Tím i pro nás premiérové vystoupení EBRu ve zrekonstruovaném Hotelu skončilo a my se ve zdraví v ranních hodinách dostali také domů.
Oficiální report si můžete prohlédnout na hudebním srveru Music Gate.cz a další fotografie na webu kapely Extra Band Revival ve fotogalerii.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace