15. 8. 2018 Klatovy Paheyl, Radiátor

Dvojkoncert na klatovském náměstí 15. 8. 2018

Další ze série prázdninových vystoupení

Ve středu jsem se zajel po týdnu opět podívat na Náměstí Míru v Klatovech, kde se uskutečnil další rockový koncert open air. Přijel jsem těsně po 18. hodině – po cestě jsem se dostal do kolony a rychleji to nešlo.
Sice je pravda, že u pódia nebylo našlapáno, ale ve vzdálenějším okruhu stage si našel místo pěkný počet hostů, kteří vyměnili pohodlí u televize či bazénu za kulturní zážitek s rockovým rukopisem.
Oficiální reportáž si můžete prohlédnout na hudebním serveru Music Gate.cz.

Paheyl

Plzeň / power-rock / 2007

Skupinu s budoucí (od 1. září 2018) paní učitelkou Aničkou u mikrofonu jsme měli možnost vidět a hlavně slyšet na letošním (2018) Úslava Rockfestu ve Šťáhlavech. Přesně jako tam, tak i zde dokázali propracovanou muzikou a zapamatovatelnými refrény oslovit většinu publika. Chuť hrát a předávat energii mezi fanoušky byla přímo hmatatelná a jistě si po právu odnesli v závěru hlasitý potlesk.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Radiátor

Klatovy, Blovice / rock / 2003

Na plakáty a upoutávky s touto kapelou jsem narazil již dříve, dokonce jsme se na ně i chystali. Jak se však říká, vše je relativní a koncert jsem si mohl vychutnat až dnes. Za sebe mohu říci, že muzika mne oslovila plnou silou valící se z beden. Takhle nějak vypadaly bigbítové dýchánky za našich mladých, někdy divokých let a pevně věřím, že podobně budou znít i v letech budoucích. Za styl, hudbu a prezentaci mě velice blízkou dávám určitě palec nahoru. Na publiku bylo vidět, jak se baví a doprovází Lukáše Bayera při každé skladbě, dokonce tu dnes představili dvě novinky. Závěrečný přídavek si na scéně zazpíval bývalý zpěvák – Pavel Šilhavý.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace