15. 6. 2018 Újezd u Cerhovic Revival Alkehol, Kabát revival Plzeň

Dunění revivalové muziky v Újezdě 15. 6. 2018

Újezd u Cerhovic pohostil dvě revivalové kapely

V pátek večer jsme vyrazili do Újezda u Cerhovic, kde si na přírodním parketě, zasazeného do svahu nad vesničkou, dali dostaveníčko příznivci dobré muziky. Na prostorném jevišti tu zahrály revivaly skupin Alkeholu a Kabátů. Příjemné prostředí s pohodovými pořadateli a natěšenými davy fanoušků vytvořili parádní kulisu hudebnímu večeru.
Další galerii si můžete prohlédnout na hudebním portále Music Gate.cz.

Revival Alkehol

Hořovice / punk-rock / 2017

Prvním učinkujícím se stala hořovická parta seskládaná z muzikantů figurujících v několika jiných sestavách. Právě v těchto dnech a hlavně na tomto parketě oslavili 1. výročí od vzniku v roce 2017. Představení se setkalo s velkou odezvou publika a největší pecky od originálu si s kapelou zazpíval takřka každý, kdo se před scénou pohyboval.

Kabát revival Plzeň

Plzeň / rock / 2006

Sympatická skupina je v současnosti velice vytížená, jen těžko by se hledala skulina v nabitém programu koncertního kalendáře. V loňském roce u nich došlo k personální výměně na postu kytaristy, který obsadil nový člen Jaroslav Randák. Sehraná parta dokáže pobavit, roztančit a hlavně rozezpívat každý sál či parket, kde zahraje a po právu se veze na vlně popularity. Bohužel jsme si poslední sérii nemohli užít z časových důvodů, přesto určitě palec nahoru.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace