22. 12. 2017 Spálené Poříčí Paradox, Doga, Komunál

Doga a Komunál ve Spáleném Poříčí 22. 12. 2017

Vánoční rockový mejdan v Sokolovně Spálené Poříčí přilákal plný sál fanoušků

V pátek večer jsme se byli podívat v Sokolovně Spálené Poříčí, kde se uskutečnil historicky první koncert Dogy s Komunálem na jednom pódiu. Důstojnou předkapelou se jim stal plzeňský Paradox, který dokázal rozhýbat většinu početného publika.
O tom, že akce měla v okolí veliký ohlas, svědčí parádně narvaný sál a našlapaný kotel od úvodních písní předskokana. Potkali jsme tu spoustu známých, přesně tak, jak se na pořádný bigbít patří. Jelikož je toto naše poslední hudební show před Vánocemi, dovolím si v tomto odstavci popřát všem, kteří tyto řádky čtou.
Hezké Vánoce, bohatého Ježíška a pevné zdraví.

Paradox

Plzeň / hard – rock / 1990

Skupinu jsme si měli v minulosti možnost poslechnout na několika festivalech, pokaždé zahráli na plný plyn. Dnes si opět zaslouží pochvalu za rozjezd večera a příjemnou prezentaci vlastní tvorby.

Doga

Karviná / hard – rock / 1988

Kapelu si pamatuji ještě z dob divokého mládí, dokonce jsme na nich minulé tisíciletí byli i zde, v Sokolovně. V bližší minulosti jsme si je užili na letošním Basinfirefestu, kde také vystupovali s černou vdovou v pozadí. Parádní koncert, určitě se v paměti zařadí na místo někde v popředí.

Komunál

Chlumec nad Cidlinou / rock – metal / 1992

Co dodat při vyslovení názvu této party? Snad jen vyzdvihnout jejich fans klub čítající od desítek nejvěrnějších po sta až tísícovky lidí, kteří neváhají s Komunálem křížem krážem procestovat naší vlast. Smekám před nimi a jsem rád, že jsme se dnešního večera stali nepatrnou součástí tohoto výjimečného světa.
Oficiální fotoreport si můžete prohlédnout na hudebním portále Music Gate

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace