22. 8. 2019 Plzeň Tragedis, Extra Band revival

Další koncert v plzeňském pivovaru 22.8.2019

Lákavý dvojkoncert v rámci Léta v Prazdroji

Ve čtvrtek večer jsme se vypravili do plzeňského pivovaru, kde se na jeho nádvoří konal další ze série hudebních vystoupení pod názvem Léto v Prazdroji. Hlavním tahounem byl domácí Extra Band revival, velké sympatie publika si odnesl punk rockový Tragedis.
Oficiální report je k nahlédnutí na hudebním serveru Music Gate.cz.
Dodatečně (26.8.2019) připojuji odkaz na Hudební knihovnu.cz se třetím reportem z pivovaru.

Tragedis

Lodhéřov u Jindřichova Hradce/ punk rock / 2008

Kapelu jsme dosud neměli tu čest na našich toulkách potkat. Po dnešku mohu říci, že bude velkou ctí zúčastnit se v budoucnu akce, kde se v line upu jejich jméno vyskytne. Energie z pódia sálala na všechny strany a nespoutaný přednes Venduly na akordeon se hned tak v našich luzích a hájích nevidí.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Soutěž

Pauzu na přestavbu aparatury vyplnila soutěž o volňáska na Létofest 2019. Ze tří účastníků obdržel vstupenku ten, kdo snědl nejrychleji suchý rohlík pod přísným dohledem moderátora večera a za hlasitého doprovodu fanoušků u zábran.

Extra Band revival

Plzeň / rock / 1999

Rocková stálice rozdává dobrou bigbítovou náladu již pěknou řádku let. Letos si k 20. výročí založení EBRu muzikanti nadělili tři výjimečné koncerty, jejichž termíny tu frontman Jarda Soukup našlápnutému nádvoří představil. Dnes tu kapela zahrála v plné sestavě včetně Radka Zíky a po ohlášení poslední skladby si publikum vynutilo přídavek Poslední zvonění, které bylo opravdu to poslední, co jsme si dnes poslechli.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace