2. 11. 2018 RC Prdel Beroun Knightmare, Padlí andělé

Česko - Slovenský metal v Berouně 2. 11. 2018

Hudební večer v RC Prdel Beroun

Páteční večer patřil ve známém klubu příznivcům metalu, v tomto případě mezinárodnímu. Na pódiu se vystřídal jeho slovenský zástupce Knightmare s českou kapelou Padlí andělé.
Oficiální report si můžete prohlédnout na hudebním serveru Music Gate.cz.

Knightmare

Partizánske / heavy-metal / 2010

Dlouhou cestu museli absolvovat muzikanti až z dalekého Partizánskeho. V rockáči vybalili na fanoušky ostřejšího ražení heavy metalovou sprchu, kterou si jistě mnozí hosté dobře zapamatují. Výlety basáka Kevina Daniše na parket a výběr skladeb z alb Posledný súd (2015), Kto zachráni svet (2016) a Temný rytier (2018) tu zanechaly hezkou vzpomínku.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Padlí andělé

Beroun – Závodí / metal / 2018

Jako druzí si dnešní večer užili členové letos (2018) založené metalové skupiny Padlí andělé. Dominantní bicí Martina Hrušky, hlas zpěvačky Moniky Kocmanové a domácí prostředí dokázaly udělat své. Byť sporadicky zaplněný klub nepraskal ve švech, přesto se parket slušně zaplnil a dodal tak důstojnou atmosféru pátečnímu koncertu. V něm zazněl kompletní výtah z předpremiérového CD Černá křídla, které je na sítích celkem kladně hodnoceno. Hudební večírek končil klasicky úderem 22. hodiny, kdy dozněl poslední song s názvem Nezívej.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace